Autoservis Hradec Králové

Hledáte kvalitní a spolehlivý autoservis v Hradci Králové a okolí? Potřebujete rychlou opravu vašeho vozu a přitom nechcete platit horentní sumy? V našem autoservisu vám poskytneme široké spektrum služeb, které pomohou vašeho motorového miláčka dostat do formy! Pokud autoservis Hradec Králové, pak jedině auto – moto - Knejp.

Zajištění technické kontroly

Blíží se datum, kdy Vám končí osvědčení o technické způsobilosti Vašeho vozu? Není pro nás nic jednoduššího než Vám pomoci. Provedeme předběžnou prohlídku Vašeho vozu, abychom si byli jisti, že na stanici technické kontroly (STK) nebudou žádné komplikace. Stačí u nás auto zanechat s potřebnými dokumenty (malý a velký technický průkaz) a o zbytek se postaráme.
Samozřejmostí vyřízení nové technické kontroly je zajištění měření emisí.

Diagnostika závad

Máte problémy s řízením, brzdami, chlazením či startováním? Nebo se u Vašeho vozu objevila jiná nespecifikovaná závada? Automoto Knejp disponuje širokou škálou moderních diagnostických přístrojů - naši zkušení zaměstnanci zjistí příčiny jakýchkoliv problémů a neprodleně je odstraní. Diagnostiku závad provádíme pro všechny typy vozidel všech továrních značek.

Opravárenské služby

Autoservis provádí opravy všech druhů automobilů, zejména se zaměřuje na opravy mechanických částí včetně oprav motorů. Dále také provádí opravy výfuků a výfukových soustav. Autoservis poskytuje rychloservis na drobné opravy i pravidelné prohlídky. Náš autoservis se věnuje nejen opravám ale i kapalinám a filtrům ve Vašem vozidle. Samozřejmostí je také oprava veškeré elektroniky.

Montáž autorádií & doplňků

Přejete si vylepšit Váš audio systém? Není žádný problém, stačí si vybrat výrobce a o zbytek se postaráme. Rádi byste provedli nějakou další změnu nebo přidali doplněk do Vašeho vozu? Neváhejte nás kontaktovat - budete spokojeni!

Výměna autoskla

Autoservis nabízí také výměnu autoskel pro Váš vůz. Ve většině případů postačí automobil ráno přistavit k opravě a ještě ten den je pro Vás připraven s vyměněným sklem k vyzvednutí. Výměny skel provádíme na všech typech osobních i užitkových automobilů všech značek.